Translate

ЗАЕДНО СМЕ ПО-СИЛНИ


Фондация "Ателие Пластелин" е сдружение от артисти, които реализират собствени артистични събития (изложби, пърформанси, уъркшопи, литературни четения, работни ателиета и театрални представления) от началото на 2008г. Отворени сме и към Вашите проекти, които търсят пространство за изява.
Свържете се с нас на atelie.plastelin@gmail.com или във Facebook или на +359 897 943 618; m.me/ateliePLASTELIN

Джобен Фестивал - пролет 2018


ПРОГРАМА НА „ДЖОБЕН ФЕСТИВАЛ – ПРОЛЕТ 2018“
ПЕТЪК 27.04.2018 Г.
19.30 "КАКВО НОСИШ В ДЖОБА СИ" - изложба
19.40 "СВЕТЛИНИ И СЕНКИ" изложба на Деница Михайлова (Denitsa Mihaylova)
19.50 "ПОРТРЕТ НА ДЕВОЙКА НА ФОНА НА ВРЕМЕТО/ PORTRAIT OF A GIRL ON THE BACKGROUND OF TIME" литературно четене на Тодор Стоянов / literary reading of Todor Stoyanov
20.05 ПАУЗА 15 МИН.
20.20 ДУО "М & Б" / DUO "M & B" - Изпълнение на български и чужди джаз пиеси на пиано и контрабас на дуото проф. Симеон Венков (Simeon Venkov) и Свобода Боздуганова (Svoboda Bozduganova)
20.50 ПАУЗА 10 МИН.
21.00 „МОЛЯ ТЕ, НЕПТУНЕ“ Детски игрален филм с автор на идеята: Ралица Филипова (Ралица Филипова), режисьор: Петър Гайтанджиев
21.15 „ПО СТЪПКИТЕ НА ПРЕДЦИТЕ НИ В ОКСИТАНИЯ“ док. филм на Момчил Ап. Карамитев (Апостол Карамитев (Momchil Apostolov Karamitev))
21.45 ПАУЗА 10 МИН.
22.00 - 22.30 - "ДИОГЕН БЕ БАТЕ" концерт на Денис Апов (Денис Апов)
СЪБОТА 28.04.2018 Г.
19.30 "5 РИСУНКИ ОТ ТЕФТЕРИ / 5 NOTEBOOK DRAWINGS" изложба на Боряна Пандова / exhibition of Boryana Pandova Buria Pandova
19.50 ПАУЗА 10 МИН.
20.00 "ПЛАВАЩИ ДУМИ//FLOATING WORDS" пърформанс на Весислава Савова /Performance of Vessislava Savova
20.15 ПАУЗА 10 МИН.
20.25 " ВИКИНГИ СРЕЩУ БЪЛГАРИ (VIKINGS VERSUS BULGARIANS) -Демонстративна историческа битка (A demonstration historical battle) Konstantin Kolev
20.55 ПАУЗА 5 МИН.
21.00 "ФАУСТ: ТЪМНИТЕ СВЪРТАЛИЩА НА ЛЮБОВТА FAUST: LOVE'S MURKY DOMAIN" - част от представление - работа в процес на Субтеатър /Fragment of a theatre performance - work in progress of Subtheatre Yavor Kostov
21.35 ПАУЗА 10 МИН.
21.45 „СРЕДНОЩНА ЕЛЕГИЯ / MIDNIGHT ELEGY”- Късометражен анимационен филм на режисьора Силвия Иванова / Short animated film of Silviya Ivanova
21.55 "ДА СЕ ИЗГУБИШ НАРОЧНО" Крис Захариев, Ясен Атанасов и Анастас Шипков
20.05 ПАУЗА 5 МИН.
22.10 - 22.40 „ЕТЮДИ В ПРОЗА И СТИХ” рецитал на Виктор Макаров Victor Olegovich Makarov

НЕДЕЛЯ 29.04.2018 Г.
18.30 „БЕЗ РАМКА” - Изложба на Иван Димитров
18.40 "ИЗГУБЕНАТА МУЗИКА НА МОЯТА ЗЕМЯ" - изложба на Валентина Григорова – Vanda
18.50 "ЧЕРНОТО И БЯЛОТО В ОБРАТНАТА СТРАНА НА ИСТИНАТА" лит. четене на Десислава Стоянова и Силвия Топурска (Silvia Topurska)
19.00 ПАУЗА 10 МИН.
19.10 "ДУШАТА МИ Е СТОН" - поетично-музикален рецитал автор- сценарий Георги Гайтаников музика, визия и продуцент С.Венков Simeon Venkov
19.45 ПАУЗА 5 МИН.
19.50 "ПРЕД ВАС СТОЯ ЩАСТЛИВА" представяне на стихове от Рина Ести, участват : Никол Василева и Екатерина Стоянова Екатерина Стоянова
20.05 ПАУЗА 10 МИН.
20.15 ПРОИЗВЕДЕНИЯ ОТ ПРОЕКТА "СВИРЕНЕ НА ДЪГИ"- изложба и пърформънс на Поло Оконе (Poullo Oconne)
20.45 ПАУЗА 10 МИН.
20.55 "КИНЕДОК (KineDok)" представя "ВЛАК КЪМ ЗРЕЛОСТТА" - унгарски документален филм на Klára Trencsényi (Activist38)
22.15 ПАУЗА 5 МИН.
22.25 - 22.55 "ЕЛЕКТРОННА МУЗИКА СЪС СВОБОДЕН ХАРАКТЕР / FREE-SPIRITED ELECTRONIC MUSIC" DJ Set от Денис (DSH!) Шипочки / Denis (DSH!) Denis Shipochki